پیام تسلیت ریاست محترم دانشگاه به مناسبت شهادت دانشمند

ترور و به شهادت رساندن «دانشمند مرحوم دکتر محسن فخري زاده رييس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع» برگ سياه ديگري در دفتر ننگين دشمنان كور دل جمهوري اسلامي ايران رقم زد.

  • منتشر شده در: 08/ 09/ 1399
  • توسط: مدیر

بسم الله الرحمن الرحیم  

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب/ ۲۳) 

از میان مؤمنان مردانى‌ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند.

ترور و به شهادت رساندن «دانشمند مرحوم دکتر محسن فخري زاده رييس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع» برگ سياه ديگري در دفتر ننگين دشمنان كور دل جمهوري اسلامي ايران رقم زد.

جنايتكاران صهيونيست و همدستان دور و نزديكشان غافلند كه تلاش براي ايجاد توقف در مسير بالندگي  علمي و فتح قله هاي دانش ايران اسلامي؛ راه به جايي نخواهد برد و بدون شك كارنامه درخشان و سراسر شور و حماسه اين دانشمند برجسته؛ الگوی بارز شجاعت، اخلاص، ایمان و ایثار برای نسل جوان امروز و فردای ايران بزرگ خواهدبود

 ضمن تبريك و تسليت به محضر مقام معظم رهبري(مدظله العالي)؛ خانواده آن بزرگوار و همكاران ايشان در وزارت دفاع از خداوند متعال برای آن شهید عزیز رفعت جایگاه و برای خانواده معزز صبرجميل و اجر جزيل مسالت مي نمايیم.

 

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان